Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Hotel Angelos 2* – Ормос Панагиас

Hotel Angelos 2* – Ормос Панагиас

 
(0 Оцени)

Hotel Angelos 2* – Ормос Панагиас

 

Ангелос 2* е лоциран во живописното Ормос Панагиас на вториот крак на Халкдики, Ситонија.  Хотелскиот комплекс е лоциран прва линија од море, располага со убаво уреден заграден двор, бар, ресторан таверна и убаво уредени, светли соби. Гостите имаат на располагање помал приватен паркинг за ограничен број на возила, во близина има и јавен бесплатен паркинг. Локацијата на хотелот е една од најатрактивните на вториот крак Ситонија и од таа причина овој хотел е погоден избор за сите кои сакаат да ги истражуваат најпопуларните плажи во овој дел на Халкдики. (W)

Услуга: ноќевање со појадок

Ценовник и Услови

Период ECONOMY
BB
Standard
BB
SEA VIEW
BB
TRPL GV
BB
TRPL SV
BB
QUAD SV
BB
DUPLEX
BB
12.05.2024
7 ноќи
199 219 229 279 299 319 339
19.05.2024
7 ноќи
199 219 229 279 299 319 339
26.05.2024
7 ноќи
199 219 229 279 299 319 339
02.06.2024
7 ноќи
209 229 239 289 309 329 349
09.06.2024
7 ноќи
269 289 309 329 349 369 389
16.06.2024
7 ноќи
279 299 319 339 359 379 399
23.06.2024
7 ноќи
319 349 369 449 469 489 509
30.06.2024
7 ноќи
319 349 369 449 469 489 509
07.07.2024
7 ноќи
329 349 369 449 469 489 509
14.07.2024
7 ноќи
349 369 399 479 499 519 539
21.07.2024
7 ноќи
349 369 399 479 499 519 539
28.07.2024
7 ноќи
349 369 399 479 499 519 539
04.08.2024
7 ноќи
349 369 399 479 499 519 539
11.08.2024
7 ноќи
349 369 399 479 499 519 539
18.08.2024
7 ноќи
339 359 379 469 489 509 529
25.08.2024
7 ноќи
269 289 309 379 399 419 439
01.09.2024
7 ноќи
259 279 299 369 389 409 429
08.09.2024
7 ноќи
199 219 229 279 299 319 339
15.09.2024
7 ноќи
199 219 229 279 299 319 339
22.09.2024
7 ноќи
199 219 229 279 299 319 339

– Цената е по лице во избраниот тип на соба на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

-Дете до 11,99 години се сместува бесплатно доколку патува со 2 возрасни

-Трето и четврто лице плаќаат 50% од сумата

Не е вклучено во цената:

-Превоз за возрасни 50евра, за деца до 11,99 години 40евра

-Патничко осигурување

Важно

-Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
-Цените се изразени во евра ПО ЛИЦЕ, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд).
-Во собите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
-Кога се цените ПРОМО за уплата на два последователни термини, се рачунат две промо цени.
-За споен термин по редовните цени, на вториот термин се добива 10% попуст
-Попустите Не се комбинираат.
-Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra First или Last minute понуда, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот.
-Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена.
-Сместување во собите е по 14.00час.-локално време, а напуштање на истите е во 09.00час.
-Во цената е вклучено користење на Wi-Fi (организаторот не гарантира за квалитетот на интернетот).
-Патникот има обврска да ја провери важноста и исправноста на патните исправи, поради кое не може да се направи промена на термин.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register