Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Аркада 2* – Хвар

Хотел Аркада 2* – Хвар

 
(0 Оцени)
Стари Град

о. Хвар

ARKADA SUNNY HOTEL

by Valamar

**

 

classic room balcony, поглед-парк

classic room balcony, поглед-море

 

Балкон, wi fi, ТВ, када или туш, телефон

 

Тип на соба Услуга Цени во евра по лице на ден
01.6. – 07.6. 08.6.– 28.6.

08.9.– 15.9.

01.9.– 07.9. 29.6. – 31.8
ARKADA SUNNY

HOTEL **

2+0 classic bp All inclusive

„light“

57
 
66
 
72
 
79
 
2+0 classic bss 63
 
73
 
80
 
87
 
Попуст за 3то лице над 14 г. на доплнителен кревет 20%
Доплата за еднокревтна соба 90%
Деца до 5,99 г. Бесплатно
Попуст за дете 6-13,99 г. со 2 возрасни лица на дополнително легло 40%
Туристичка такса за лица над 12 години не е вклучена во цената, се доплаќа 1,60 евра по лице на ден.
Check in од 14,00, и check out до 10,00 часот
Минимум ноќевања 4 5
Доплата за пократок престој +30%
 • Вклучено
  All inclusive
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  Детско катче
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register