Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Арте 5 * Велинград

Хотел Арте 5 * Велинград

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ АРТЕ СПА & ПАРК 5 * – ВЕЛИНГРАД

 

 

 

Недела – Четврток (појадок и вечера) Петок – Сабота (појадок и вечера)
Двокреветна Соба (2+0) / (2+1) 161 € 182
Двокреветна Делукс Соба (2+2) 189 € 228 €
Двокреветна Делукс Премиум Соба (2+2) 199 245
Едноспален Делукс Апартман (2+2) 210 € 261 €
Двоспален Делукс Апартман (4+0) 332 € 409 €
ВИП Апартман (4+0) 358 465
Претседателски Апартман (6+2) 537 465
Еднокреветна соба 121 136

Цените се по соба за редовните легла.

 

Дете до 11.99 г. На дополнително легло со 2 возрасни лица – Бесплатно.

Дете до 11.99 г. На редовно легло со 1 возрасен – Цена за еднокреветна соба.

Дете 12-17.99 г. На дополнително легло со 2 возрасни лица – 50% од цената за возрасен.

Дете 12-17.99 г. На редовно легло со 1 возрасно лице – 75% од цената за возрасен.

Трето возрасно лице на доплнително легло – 75% од цената за возрасен.

Во цената е вклучено : Ноќевање со појадок и вечера, користење на Спа-Центар: внатрешен и надворешен минерален базен; детски надворешен минерален базе;, излез од внатрешен кон надворешен базен; Ротонда базен; внатрешно џакузи, надворешно џакузи; Сауна парк – билкова сауна, финска сауна, инфрацрвена сауна; хамам, солена соба, солена парна бања, арома парна бања, терма бања, релакс зона, фитнес, интернет, паркинг.

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register