Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Биоковка 3* – Макарска

Хотел Биоковка 3* – Макарска

 
(0 Оцени)
Тип на соба Услуга Цена во евра по лице на ден
01.2.-20.4.

19.10.-1.12

20.4.-18.5.

28.9-19.10

18.5.-08.6.

14.9.-28.9.

08.6.-06.7.

24.8.-14.9.

06.7.-24.8.
Hotel BIOKOVKA

***

2+1 bss  

Полупансион

44 50 63€ 84€ 101€
2+0 bp 41€ 46€ 59€ 78€ 91€
Доплата за еднокреветна соба 13€ 17€ 22€ 28€ 33€
Доплата за полн пансион 10€
Попуст за 3-то возрасно лице во соба 2+1 20%
Дете до 5,99 г. во 2+1 соба со 2 возрасни лица Бесплатно
Второ дете до 5,99 г. во 2+1 соба со 2 возрасни лица Прво дете бесплатно, второ дете 50%
Попуст за деца до 5,99г. на редовно легло или 2

деца сами во соба

30%
Попуст за дете 6 -11,99г. на дополнително легло со 2

возрасни лица во 2+1 соба

50%
Попуст за дете 6-11,99г. на редовно легло 20%
Baby cot  – на барање Бесплатно      7 €
Појадок и вечера на шведска маса
EARLY BOOKING за период на престој 12.5.-20.9.

·         10% попуст за сите резервации направени до 31.03.2024. и целосна уплата до 05.04.2024.

Туристичка такса: не е вклучена во цената се плаќа 1,60 € по лице на ден.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register