Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Бреза 3 * Боровец

Хотел Бреза 3 * Боровец

 
(0 Оцени)

Хотел Бреза 3*

Боровец

10% попуст за престој до 31.01.2024.

 

вид на сместување 20.12-28.12.2023

05.01-31.01.2024

05.03-30.04.2024

29.12-04.01.2024 01.02-04.03.2024
НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна соба 2+0 82 115 162 194 125 157
Трокреветна соба 3+0 86 120 205 237 151 184
Едноспален Апартман 2+1 92 125

 

216 248 162 194
Двоспален Апартман (4+1) 104 158 270 324 184 237
Возрасен на дополнително легло 30 48 54 72 36 54
Деца од 4-12.99 години 18 36 28 48 22 42

 

БОНУСИ : 7=6 ВАЖИ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 01.12-28.12.2023- 05.03-30.03.2024

 

Цената е по соба на ден на база ноќевање  со појадок/вечера и вклучува: Џакузи ,сауна, парна бања , игротека, интернет,паркинг,ски гардеробер.

-деца до 3.99г бесплатно

новогодишна вечера: Возрасни 100 евра – Деца 04-12.99  60 евра

Еднокреветна соба се плаќа 80 % од цената за Двокреветна соба

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register