Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Донат 3* – Задар

Хотел Донат 3* – Задар

 
(0 Оцени)
Тип на соба Услуга Цена по лице на ден
19.04. – 16.05.

07.09. – 14.10

16.05. – 29.05.

31.08. – 07.09.

29.05 – 21.06.

24.08.- 31.08.

21.06.-24.08.
Hotel DONAT

***

1+0 all inclusive 52 € 69 € 90 € 100 €
2+0  

46 €

 

63 €

 

81 €

 

92 €

3+0
Дете до 5,99 години со 2 возрасни лица Бесплатно
Доплата за дете 6 – 11,99 г. со

2 возрасни лица – дневно

26 € 35 € 46 € 54 €
Доплата за дете12 – 17,99 г.

со 2 возрасни лица – дневно

34 € 48 € 65 € 73 €
Доплата за 3. лице над18 г. со

2 возрасни лица – дневно

40 € 56 € 73 € 84 €
Паркинг Бесплатен
Домашни миленици Не е дозволено
Туристичка такса: не е вклучена во цената се доплаќа 1,60 € по лице на ден.
Отказна политика:

Отказ до 14 дена пред пристигнување не се наплаќа / 13 до 7 дена пред пристигање се плаќа 50%,

6 до 1 дена и NO SHOW 80% и на денот of пристигнување 100% од вкупната сума на резервацијата.

ALL-INCLUSIVE: појадок, ручек и вечера на шведкса маса; пијалоците се вклучени за време на оброците (вино, пиво, вода, безалкохолни пијалоци); вклучени пијалоци во all-inclusive барот од 10:00 – 22:00 часот (пиво, вино , безалкохолни пијалоци, кафе/чај, локални алкохолни пијалоци: пелинковац, ракија, џин, водка)

Ресторан & Бар:

Појадок– 07:30 – 10:00

Ручек– 12:30 – 14:00

Вечера – 18:30 – 20:30

 • Вклучено
  All inclusive
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  Детско катче
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register