Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Грами 3 * -Банско

Хотел Грами 3 * -Банско

 
(0 Оцени)

 

 

Хотел Грами 3*

 

Бонус : 7=6 за период 02.01-31.03.2024

 

 

вид на сместување 01.12-21.12.2023

10.03-31.03.2024

22.12.-28.12.2023

02.01-07.01.2024

01.02-29.02.2024

29.12-01.01.2024 08.01-31.01.2024

01.03-09.03.2024

НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна економи (мансард)

(2+0)

72 110 84 122 132 170 79 117
Двокреветна соба ( оделни легла )
(2+1)
84 122 96 134 144 182 91 129
Двокреветна соба Делукс

(2+1)

88 127 100 139 148 187 96 134
Апартман (2+2) 120 171 135 187 200 252 129 181

 

 

Цената е по соба на ден на база ноќевање  со појадок/вчера и вклучува: внатрешен базен,сауна парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.

-деца до 6.99г бесплатно

-деца од 7г до 11.99г на дополнително легло – 50% попуст од сумата

-возрасен на дополнително легло – 20% попуст

-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми

-новогодишна вечера:

гостите што се со појадок плаќаат 40е, деца 20е,

гостите што се на база полупансион 30, деца 15е

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register