Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Грин Вуд 4 * Банско

Хотел Грин Вуд 4 * Банско

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ГРИН ВУД 4 *

 

 

 

 

Бонуси : 4=3;5=4 за престој од Недела до Четврток

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цени за All Inclusive Light  01.02-03.03.2024 04.03-14.04.2024
Двокреветна Соба (2+0) 138 118 €
Студио (2+1)  148 128 €
Едноспален Апартман(2+2)(2+1) 158 € 138 €
Двоспален Апартман

(4+1)(4+2)

297 € 256 €
Деца до 5.99 години БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО
Прво дете од 6-13.99 години на дополнително легло БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО
Второ дете од 6 до 13.99 додини на дополнително легло 50% попуст 50% попуст
Дете од 6 до 13.99 години на редовно легло   30 % попуст 30% попуст
Возрасен на дополнително легло 30 % попуст 30 % попуст

Во цената е вклучено : Ноќевање на база АЛЛ ЛАЈТ , Внатрешен базен со детски базен , Финска сауна ,Парна бања, Релакс зона , Фитнес , Детски кат , Интернет , Паркинг , Транспорт до Ски Лифт .

 

АЛЛ ЛАЈТ – 07:00  до 10 :00 часот – Појадок + Кафе, Чај , Вода , Сок . 12:00 – 14:00 часот – Ручек ,+ Вода,Сок,Точено Вино , 19:00 – 21:30 Часот –Вечера + Вода,Сок,Вино+ Бугарски Алкохол ( Вотка, Џин )

 

Цените се за 2 лица ,  дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

 

 

КАПАЦИТЕТ

ДВОКРЕВЕТНА СОБА  2+0 – 2 редовни кревети .

СТУДИО 2+1-2 редовни кревети + софа

ЕДНОСПАЛЕН АПАРТМАН  2+1/2+2 –Спална + Дневна соба

ДВОСПАЛЕН АПАРТМАН 4+1 – 2 спални + дневна соба

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register