Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Хвар 3* – Јелса

Хотел Хвар 3* – Јелса

 
(0 Оцени)
Тип на соба / апартман  

Услуга

Цени во евра по лице на ден
28.3.-17.5

21.9.-06.10.

17.5. – 14.6.

07.9.- 21.9.

14.6. – 05.7.

24.8.- 07.9.

05.7.-24.8.
Hotel HVAR *** 2+1 bss  

All inclusive

61 € 72 € 87 € 105 €
2+1 bps 58 € 69 € 85 € 101 €
2+1 economy room 52 € 61 € 77 € 94 €
Попуст за 3-то лице над 12г. на дополнително легло 10%
Доплата за еднокреветна соба 50 %
Попуст за деца до11,99 г. на редовно легло 20%
Деца 0-2,99г. Бесплатно
Доплата за дете 3 – 6,99г. на дополнително легло 7,00 евра
Доплата за дете 7 – 11,99г на дополнително легло 13,00 евра
Доплата за пократок престој 20%
Baby cot 5,00 евра
Сеф – дневно 3,00 евра
Домашни миленици 10,00 евра
Намалување за полупансион 8,00 евра
Намалување за ноќевање со појадок 15,00 евра
ALL INCLUSIVE услуга:

·          Појадок: 7:00-10:00

·          Ручек: 12:00-14:00

·          Вечера: 19:00-21:00

 

Лаунџ бар

·   All-inclusive попладневна ужина: 16:00 – 17.00

Други услуги :

•  Музика во живо

•  Детски анимации

•  Надворешен базен со морска вода

•  Бесплатни лежалки покрај базенот

•  Бесплатно WiFi

•  Фитнес (limited number of equipment)

•  Тениски терени  (со доплата)

•  Пинг-Понг

•  Мини голф

•  Конференциска сала

•  Козметички салон (со доплата)

Туристичка такса за лица над 12 години не е вклучена во цената се доплаќа 1,60 € по лицe на ден.
Check in од 16,00, и check out до 10,00 часот
Минимум ноќевања 3 3 5 5

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register