Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Каса Карина 4 * Банско

Хотел Каса Карина 4 * Банско

 
(0 Оцени)
CASA KARINA 4* – Банско

ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА ПЕРИОД ОД 17.04-30.11.2023

ALL HB BB
Цени по лице за 1 ноќевање
Двокреветна соба 2+2 50€ 40€ 32€
Студио 2+1 52€ 42€ 33€
Студио делукс 2+2 60€ 50€ 40€
Едноспален апартман 2+2 53€ 44€ 34€
Двоспален апартман 4+2 53€ 44€ 34€
Во цената е вклучено : појадок/полупансион/ АЛЛ ( појадок,ручек,ужина,вечера и пијалоци за време на оброците) .

Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет и паркинг .

Дополнителни услови :
▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 25€ 25€ 19€
▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 27€ 27€ 27€
▪ Возрасен на дополнително легло 34€ 33€ 25€
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register