Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Кашмир 5 * Велинград

Хотел Кашмир 5 * Велинград

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ КАШМИР 5 * – ВЕЛИНГРАД

(само за лица над 14 години)

 

 

 

 

Недела – Четврток (појадок и вечера) Петок – Саботa (појадок и вечера)
Двокреветна Делукс Соба (2+1) 220 275
Едноспален Апартман(2+1) 250 € 330 €
Двоспален Апартман

(4+0)

410 € 510 €
Еднокреветна соба 165 € 206 €

Цените се по соба за редовните легла.

Возрасен на дополнително легло доплаќа 75% од износот за лице на редовно легло.

Во цената е вклучено : Ноќевање со појадок и вечера, користење на внатрешен минерален базен, внатрешен релакс базен, надворешен минерален базен, надворешен панорамски базен, надворешни џакузиа, горски минерални извори, финска сауна, арома сауна, инфрацрвена сауна, билкова сауна, солена соба, арома парна бања, релакс соба, фитнес, паркинг, интернет

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register