Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел “La Terrazza” – Дојран

Хотел “La Terrazza” – Дојран

 
(0 Оцени)
Цена по лице за ноќевање со појадок
Двокреветна / Трокреветна соба  1.950 ден.
Еднокреветна соба  2.350 ден.
Деца од 6 – 11,99 г. 50 % од цената за возрасен
Деца до 5,99 г. Бесплатно
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register