Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Hotel Lion 4*

Hotel Lion 4*

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БОРОВЕЦ

ПОПУСТИ

7=6 важи за пристигање после 26.02

Тип на сместување

ПОлУПАНСИОН

26.12-01.01.2022 02.01-07.01.

12.02-18.02.2022

18.12-21.12

08.01-11.02.2022

01.12-17.12.2021

26.02-01.04.2022

Двокреветна Соба (2+0) 74€ 45€ 43€ 40€
Еднокреветна Соба(1+0) 139€ 62€ 60€ 58€
Двокреветна Лукс (2+1) 77€ 50€ 48€ 43€
Фамилијарна соба(2+2) 84€ 60€ 58€ 53€
Апартман (4+1) 280€ 198€ 186€ 169€
Возрасен на доп.легло 59€ 39€ 37€ 33€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН / ЦЕНАТА НА АПАРТМАНОТ Е ЗА 4 ЛИЦА

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

-Новогодишна вечера(задолжителна) 85 за возрасен 45Е за деца од 04 до 11.99г

 

Во цената е вклучено

Појадок и вечера,користење на внатрешен базен, сауна и фитнес,ски гардеробер,шатл автобус до гондола.

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register