Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ МАКСИ ПАРК 5 * ВЕЛИНГРАД- Пакет работни денови

ХОТЕЛ МАКСИ ПАРК 5 * ВЕЛИНГРАД- Пакет работни денови

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МАКСИ 5 * ВЕЛИНГРАД

                                Пакет цени за работни денови

 

 

  2 ноќи на база НП 2 ноќи на база ПП 3 ноќи на база НП 3 ноќи на база ПП 4 ноќи на база НП 4 ноќи на база ПП 5 ноќи на база НП 5 ноќи на база појадок ПП
               
Стандард Студио (2+1) 248€ 294€ 360€ 427€ 464€ 550€ 552€ 654€
Делукс Студио (2+2) 290€ 336€ 420€ 487€ 541€ 627€ 644€ 746€
Премиум Студио (2+2) 304€ 359€ 440€ 520€ 567€ 670€ 675€ 798€
Јуниор Суит ( 2+2) 317€ 373€ 460€ 540€ 593€ 696€ 706€ 826€
Едноспален Апартман(2+2) 230€ 299€ 354€ 434€ 455€ 558€ 542€ 665€
Возрасен на дополнително легло – 31 € на НП|

Возрасен на дополнително лего – 46€ на ПП | Деца до 11.99 год со 2 возрасни -БЕСПЛАТНО  |

 

Цените се во евра по соба на база НП ( Ноќевање со појадок ) и ПП ( Полупансион ) за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Сместување во соодветната соба на база ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен со минерална вода,внатрешен базен со сол од мртво море , 3 топли мини базени , финска сауна фитнес, руска сауна, џакузи,парна бања )
 • Паркинг

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € по лице на ден
 • Патничко осигурување
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register