Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ МПМ ГИНИС 4 * БАНСКО

ХОТЕЛ МПМ ГИНИС 4 * БАНСКО

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МПМ ГИНИС 4 * БАНСКО

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

25% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 12.01-25.01.2024 и 28.01-30.01.2024

15 % ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 04.02-07.02.2024

20 % ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 02.03-14.04.2024

ПОПУСТИТЕ ВАЖАТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.01.2024

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

 

 

 

Бонуси: 7=6 за престој од  18.03.2024

 

HOTEL MPM GUINNESS 4 *

BANSKO

 15.03-14.04.2024 12.01-09.02.2024

18.02-14.03.2024

05.01-11.01.2024

10.02-17.02.2024

Студио (2+1) 118 € 136 € 150 €
Едноспален Апартман (2+2)  130 147 € 162 €
Двоспален апартман (4+2) 238 € 284 €         299
Еднокреветна Соба 102 € 111 € 149 €
Дете 6-12,99 год на редовно легло 36 € 42 € 59 €

Во цената е вклучено : полупансион за 2  лица на ден, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг, ски гардеробер

Попусти и доплати:

Дете до 1,99 год.- бесплатно

Дете 2-11.99 год.  23 евра по ден  на дополнително легло

Возрасен на дополнително легло во  – 20% попуст

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register