Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Мура 4*

Хотел Мура 4*

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МУРА 4*- БОРОВЕЦ

 

Цените се по соба за 1 ноќ на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК/ ПОЛУПАНСИОН

Попуст за рана уплата: 10% до 15.12.2023

7=6   14=12 за период од  01.12-21.12.2023 и 08.03-18.04.2024

Вид на сместување Број на лица 01.12-21.12.2023

08.03-18.04.2024

29.12-02.01.2024 03.01-25.01.2024

09.02-07.03.2024

 

22.12-28.12.2023

26.01-08.02.2024

 

НП ПП НП ПП
НП ПП НП ПП
Двокреветна соба-ЕКО 2+0 82€ 105€ 147€ 164€ 94€ 117€ 112€ 135€
Двокреветна соба 2+1 94€ 117€ 164€ 188€ 105€ 129€ 123€ 147€
Двокреветна соба ЛУКС 2+2 123€ 147€ 217€ 241€ 135€ 158€ 152€ 176€
Трокреветна соба 3+0 123€ 158€ 211€ 247€ 141€ 176€ 170€ 205€

 

 

 

Во цената е вклучено : појадок /појадок и  вечера, билјард, сала за игри, паркинг(5€ на ден),ски гардеробер и   интернет.

Прво дете од 03-11.99 години со 2 возрасни –БЕСПЛАТНО

второ дете од 3 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

     Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст

Доплата за новогодишна вечера 80€ за возрасни, 40€ за деца од 4 до 12.99

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Интернет
  Појадок
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Паркинг
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register