Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Мурите 4 *

Хотел Мурите 4 *

 
(0 Оцени)

Хотел Мурите 4 * – Банско

 

ХОТЕЛ МУРИТЕ – 15.06-01.12.2024

 

 

Вид на сместување  ноќевање на база / All Inclusive
Зграда АЗАЛИА                            
Двокреветна соба (2+0) 60€
Едноспален апартман (2+2) 66€
Двоспален апартман (4+2) 60€
Зграда ОРХИДЕА  
Двокреветна соба (2+0) 54€
Едноспален апартман (2+2) 60€
Двоспален апартман (4+2) 54€
• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 50% попуст
• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
 • Детски кат, интернет, паркинг

 

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register