Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ
Image Alt
Amazing Tour

Хотел Нимфа

Хотел Нимфа

 
(0 Оцени)

Хотелот Нимфа се наоѓа на брегот на Валона (Јужна Албанија), само 15 мин со автомобил до Центарот на градот Валона.

Хотелот нуди 46 климатизирани соби, уникатна приватна плажа, еден бар / ресторан кој нуди медитеранска кујна и посебна плажа.

Повеќето од собите имаат балкони со поглед на море со единствена панорама на заливот Валона.

 

Цената се однесува по соба на ден

Тип на сместување 01.06-30.06

01.09-30.09

01.07-31.08 01.10-30.12 Persons
Deluxe suite with sea view 90€ 130€ 70€ 5
Deluxe superior room with balcony and sea view 75€ 90€ 55 4
Deluxe triple room with balcony and sea view 60€ 80€ 45€ 3
Deluxe room with balcony 65€ 80€ 45€ 4
Junior deluxe double room with balcony and sea view 60€ 75€ 35€ 2
Standard room with balcony and sea view 60€ 80€ 35€ 4
Standard room with balcony and side sea view 55€ 70€ 30€ 4
 • Дестинација
 • Време на прием
  Прием 12 часот
 • Време на излез
  Околу 10 часот
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register