Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел „Планинка“ – Куршумлиска бања 2024

Хотел „Планинка“ – Куршумлиска бања 2024

 
(0 Оцени)

СРБИЈА 2024

ХОТЕЛ ПЛАНИНКА 4**** –  КУРШУМЛИСКА БАЊА

 

Тип на соба Март
Двокреветна Стандард 58 €
Комфорт соба 62 €
Апартман 66 €
Еднокреветна соба 66 €
Деца до 7 години – Бесплатно
Деца од 7 – 12 години плаќаат 50%

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ  НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН( појадок и вечера на шведска маса)

Минимум престој од 2 ноќевања.

Во цената е вклучено:

 • Користење на Спа – Центарот
 • 8 базени со минерална вода
 • Сауна
 • Солена соба
 • Парна бања
 • Тепидариум
 • Соба за релаксација
 • 24 часовна лекарска служба во хотелот
 • Лекарски преглед
 • Фитнес
 • Користење на сала за забава(билјард, пинг-понг…)
 • Детски кат
 • Туристичка такса и осигурување

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register