Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ РАДАН 3*** -ПРОЛОМ БАЊА

ХОТЕЛ РАДАН 3*** -ПРОЛОМ БАЊА

 
(0 Оцени)

СРБИЈА 2024

ХОТЕЛ РАДАН 3*** –  ПРОЛОМ БАЊА

 

Тип на сместување Јануари – Март Април 01.Мај – 20.Јуни 20.Јуни – 10.Септември 10.Септември – 30.Септември
½ стандард 54 € 55 € 56 € 60 € 56 €

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ  НА ДЕН НА БАЗА ПОЛН ПАНСИОН( доручек,ручек,вечера)

Цените се престој од минимум 2 ноќевања.

Запрестој помал од 2 ноќњвања цената се зголемува за 20%

 

ДОПЛАТИ:

 • За еднокреветна соба се доплаќа 13 евра на ден
 • За комфорт соба се доплаќа 4 евра по лице на ден
 • За апартман се доплаќа 13 евра по лице на ден

ПОПУСТИ:

 • Деца до 7 години престојуваат бесплатно
 • Деца од 7-12 години  – 50% попуст

 

 

 

Основен БО ден вклучува:

 • Медицински преглед од доктор за време на вашиот престој и консултација за терапија
 • Балнеотерапија; Hydrokinesis  терапија ( групни вежби во базен)
 • Kористење на внатерешен и надворешен базен
 • Сауна, солена соба, џакузи
 • Фитнес
 • Користење на сала за рекреација(билјард, пинг-понг,пикадо…) и надворешни спортски терени
 • Сместување во стандардни, комфорни соби или апартмани во Хотел Радан ( ТВ, мини бар, бањарки , фен и сл.)
 • Полн пансион: Појадок ( шведска маса ),ручек и вечера сет мени од 3 понудени оброци + диетална понуда
 • WI FI бесплатен
 • Туристичка такса и осигурување
 • Вклучено
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register