Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5* Банско – Лето

Хотел Регнум 5* Банско – Лето

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ РЕГНУМ 5 * БАНСКО

ЛЕТО 2024

 

 

  15.04-01.05.2024

07.05-14.07.2024

01.09-.30.11.2024

02.05-06.05.2024

15.07-31.08.2024

Ноќевање со појадок Полупансион Ноќевање со појадок Полупансион
Јуниор сјуит (2+0) 76 € 108 € 86 € 118 €
Едноспален апартман (2+1) 86 € 118 € 96 € 128 €
Едноспален апартман поглед планина  (2+2) 92 € 124 € 102 € 134 €
Делукс апартман 98 € 130 € 108 € 140 €
Делукс апартман поглед планина 104 € 136 € 114 € 146 €
Двоспален апартман (4+2) 139 € 203 € 149 € € 213 €
Деца од 0-6.99 год. на дополнително легло бесплатно бесплатно бесплатно бесплатно
Деца од 07-09.99 години бесплатно бесплатно 23 € 33 €
Деца од 10-12.99 години 20 € 30 € 23 € 33 €
Возрасен на дополнително легло 26 € 39 € 30 € 43 €

 

 • Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :
 • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
 • Користење на “REGNUM AQUA PARK” во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште (Од 16.06-31.08.2023 )
 • Детски кат и анимација за деца
 • Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден
 • Патничко осигурување

 

 

 

 

Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

ПАКЕТ ПЛАНИНСКИ РЕЛАКС (плати 3 користи 4 ) 

 Валиден за престој:15.04-01.05.2024 / 07.05-14.07.2024 / 01.09-30.11.2024

 Тип на соба Цена по ноќ за 3+1 ноќи Цена по ноќ за 3+1 ноќи
Ноќевање со појадок Полупансион
Јуниор сјуит (2+0) 91€ 129€
Едноспален апартман (2+1) 101€ 139€
Едноспален апартман Делукс  (2+2) 118€ 156€
Двоспален Апартман(4+2) 166€ 242€
Деца до 9 год. на дополнително легло БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО
Деца од 10-12.99 години 24€ 36€
Возрасни на дополнително легло 30€ 48€

 

 • Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :
 • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
 • Користење на “REGNUM AQUA PARK” во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште (Од 16.06-31.08.2023 )
 • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода. Бесплатна употреба и превоз во ниска сезона до 16.07.2022
 • Детски кат и анимација за деца
 • Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден
 • Патничко осигурување

 

 

 

ХОТЕЛ РЕГНУМ 5 * БАНСКО

ПАКЕТ ЗА РАБОТНИ ДЕНОВИ

15.07-31.08.2024

 

 

  цена по ноќ за 3+1 ноќи Цена по ноќ за 3+1 ноќи
Ноќевање со појадок Полупансион
Јуниор сјуит (2+0) 103€ 141€
Едноспален апартман (2+1) 113€ 151€
Едноспален апартман Делукс  (2+2) 129€ 167€
Двоспален Апартман 179€ 255€
Деца до 6.99 год. на дополнително легло БЕСПЛАТНО
Деца од 7-12 години 28€ 40€
Возрасни на дополнително легло 36€ 52€

 

 

 • Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :
 • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
 • Користење на “REGNUM AQUA PARK” во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште (Од 16.06-31.08.2023 )
 • Детски кат и анимација за деца
 • Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден
 • Патничко осигурување
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register