Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5 *Банско -Пакет работни денови

Хотел Регнум 5 *Банско -Пакет работни денови

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ РЕГНУМ 5 * БАНСКО

                                ПАКЕТ ЗА РАБОТНИ ДЕНОВИ

15.07-31.08.2024

 

 

  цена по ноќ за 3+1 ноќи Цена по ноќ за 3+1 ноќи
Ноќевање со појадок Полупансион
Јуниор сјуит (2+0) 103€ 141€
Едноспален апартман (2+1) 113€ 151€
Едноспален апартман Делукс  (2+2) 129€ 167€
Двоспален Апартман 179€ 255€
Деца до 6.99 год. на дополнително легло БЕСПЛАТНО
Деца од 7-12 години 28€ 40€
Возрасни на дополнително легло 36€ 52€

 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 

 • Детски кат и анимација за деца
 • Паркинг, интернет, сеф

 

 

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register