Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5* – Банско – Велигден 2024

Хотел Регнум 5* – Банско – Велигден 2024

 
(0 Оцени)

РЕГНУМ 5* – БАНСКО

Пакет цени за Велигден

За период на престој 02.05-06.05.2024

 

Тип на соба 3 ноќевања 4 ноќевања
Појадок Полупансион Појадок Полупансион
Јуниор Суит(2+0) 339 409 409 509
Едноспален Апартман(2+1) 369 439 446 546
Едноспален Делукс Апартман(2+2) 413 483 499 599
Двоспален Апартман(4+2) 613 753 730 930
Доплата за апартман со поглед на планина – 5 евра на ден

 

Цените се за 2 лица / во двоспален апартман за 4 лица.

  • Деца до 6.99 години – Бесплатно.
  • Дете од 7 – 12.99 години на дополнително легло доплаќа 24 евра за ноќевање со појадок / 34 евра за ноќевање со појадок и вечера; 15 евра за Велигденска вечера.
  • Лице над 13 години(вкл.) на дополнително легло плаќа 30 евра за ноќевање со појадок / 45 евра за ноќевање со појадок и вечера и 30 евра за празничан вечера.

 

Во цената е вклучено: Велигденска вечера 05.05.2025 , користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, релакс зона, фитнес центар, детски кат со анимации, интернет, паркинг.

 

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register