Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5 * Банско

Хотел Регнум 5 * Банско

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ РЕГНУМ 5 * БАНСКО

                                ПЛАНИНСКИ ПАКЕТ РЕЛАКС

Цени валидни за период  07.05-14.07 – 01.09-30.11.2024

 

 

  цена по ноќ за 3+1 ноќи Цена по ноќ за 3+1 ноќи
Ноќевање со појадок Полупансион
Јуниор сјуит (2+0) 91€ 129€
Едноспален апартман (2+1) 102€ 139€
Едноспален апартман Делукс  (2+2) 118€ 156€
Двоспален Апартман 166€ 242€
Деца до 9 год. на дополнително легло БЕСПЛАТНО
Деца од 10-12.99 години 24€ 36€
Возрасни на дополнително легло 30€ 48€

 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 

 • Детски кат и анимација за деца
 • Трансфер до Регнум бања термал во село Бања 6 км од Банско
 •  интернет
 • сеф
 • Спа центар ( Внатрешен базен со детски сектор , Финска сауна , Парна бања , Фитнес , Џакузи , Сауна.

 

 

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register