Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Риверсајд 4 * Банско

Хотел Риверсајд 4 * Банско

 
(0 Оцени)

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

Бонуси: 7=6 за престој од 02.01 – 31.03.2024.

30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ за престој од 21.01-08.02.2024 

20 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ за престој од 09.02-31.03.2024

Попустот се комбинира со бонусот 7=6.

 

 

RIVERSIDE 4* 

ПОЛУПАНСИОН

 01.12-21.12

04.03-31.03

 22.12-28.12

02.01-03.03

29.12-01.01
По лице во двокреветна соба

SILVER

55 € 61 € 84 €
По лице во двокреветна соба

GOLD

61 € 67 € 101 €
По лице во фамилијарна соба

PLATINUM

55 € 72 € 95 €
Второ дете 6-12,99 год на дополнително легло 24 € 31 € 48 €
Дете 6-12,99 год на редовно легло 36 € 42 € 59 €

Во цената е вклучено : полупансион по лице на ден, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, детско катче, фитнес, интернет, паркинг, ски гардеробер

Попусти и доплати:

Дете до 5,99 год.  без легло – бесплатно

Прво дете од 6-12,99 год – бесплатно

Возрасен на дополнително легло во  – 20% попуст

Доплата за Новогодишна вечера (НЕ задолжително) 95€ – возрасен, 50€ – дете од 6- 12,99 г.

 

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба SILVER  – 2 +0

Двокреветна соба GOLD – 2+1 дете до 12,99г или 3+1 дете до 12,99г

Фамилијарна соба PLATINUM – 2+2 деца до 12.99г, 3+2 деца ( прво до 12,99г, второ до 5,99г) или 4+1 дете до 12.99г

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register