Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Самоков 4 * Боровец

Хотел Самоков 4 * Боровец

 
(0 Оцени)
Хотел САМОКОВ 4* – Боровец 2023
 

 

 

Локација : во центарот на Боровец

Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На
располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2
ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар.
СПА Центар со доплата : внатрешен базен (бесплатно), џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна
бања, турска бања, арома сауна, масажи 
www.samokov.com
Услуга 15.12-22.12/2023

11.03-10.04.2024

23.12-29.12.2023 30.12-05.01.2024 06.01-23.02.2024
24.02-10.03.2024
Цена по лице

на база ноќевање со појадок

38€                        45€                                   59€                          48€
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 15% попуст
Цена по лице

на база полупансион

46€ 52€ 65€ 55€
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 15% попуст
Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 60€, дете – 35€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Минимален престој 4 ноќевање

 

 • Вклучено
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register