Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Сплендид 3* – Дубровник

Хотел Сплендид 3* – Дубровник

 
(0 Оцени)
Тип на соба  

Услуга

Цените се во евра по лице на ден
01.03 -09.05.

11.10.-31.12.

09.05.-31.05.

01.10.-11.10.

31.05.-30.06.

01.09.-01.10.

30.06.-01.09.
Hotel SPLENDID Полупансион
2+0 ss 61 74 96 106
Попуст за 3-то лице над 12г. на дополнително легло 20%
Деца до 1,99г. без кревет  Бесплатно
Попуст за дете до 11,99г. на дополнително легло 50%
Попуст за дете до 11,99г. на редовно легло 30%
Намалување за ноќевање со појадок 3,00 евра
Паркинг 12,00 евра на ден
Туристичка такс: не е вклучена во цените се плаќа 2,20 евра по лице на ден
Отказна политика:

Откажување до 14 дена пред пристигнување е бесплатно. 13 до 8 дена пред пристигнување се плаќа 50%, 7 и помалку дена пред пристигнување 100% од вкупниот износ на резервацијата

Минимум ноќевања 4
Доплата за пократок престој  – на барање + 30%

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register