Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Сани Хилс 3 * – Пампорово

Хотел Сани Хилс 3 * – Пампорово

 
(0 Оцени)
SUNNY HILLS 3* – Пампорово 2024
www.sunnyhillsbg.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
БОНУСИ :7=6 ЗА ПЕРИОД ОД 01.01-01.03.2024
Цените се по соба за 1 ноќевање на база полупансион 01.01-03.03.2024 04.03-10.04.2024
Вид на сместување
Студио (2 возрасни) 120 € 90 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.) 120 € 90 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.) 128€ 112 €
Студио (3 возрасни) ( се сместуваат на 2 редовни легла и 1 двосед) 150€ 135 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.) 177 € 134 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.) 177 € 157 €
Двоспален апартман (4 возрасни) 188 € 180 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни) 235 € 225 €
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register