Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Велнес Бугарија 4 * Банско

Хотел Велнес Бугарија 4 * Банско

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ВЕЛНЕС БУГАРИЈА СПА 4 * БАНСКО

 

7=6 , 6=5 за период од 03.01-30.04.2024

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН ЗА 2 ЛИЦА

 

27.09-30.11.2023 01.12-21.21.2023

18.03-30.04.2024

03.01-17.03.2024

22.12-28.12.2023

29.12-02.01.2024
НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна соба  ( 2+0) 82 / 90 120 115 145 150 179
Двокреветна соба делукс

( 2+1)

89 / 98 128 125 155 164 194
Апартман (2+2 130 144 172 183 212 234 264
Возрасен на дополнително легло 30 32 47 42 57 55 70
Дете од 05-11.99 години на редовно легло со 1 возрасен / / / 15 / 15 / 15
Дете од 5-11.99 години на дополнително легло 23 / 25 35 32 43 40 50
Дете до 04.99 години -БЕСППЛАТНО / / / / / / / /

 

Во цената е вклучено : појадок/ појадок и вечера , внатрешен базен со минерална вода , џакузи,сауна,парна бања , фитнес,детски кат,ски гардероб,паркинг –гаража , интернет ,

Новогодишна вечера : 130 евра возрасни  / 85 евра деца од 05-11.99 години .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register