Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Камелиа Комплекс 4*

Хотел Камелиа Комплекс 4*

 
(0 Оцени)

ПОПУСТИ

Тип на сместување 19.12-27.12/2021 28.12-01.01/2022 02.01-08.01/2022 09.01-20.01/2022 21.01-05.03/2022
Едноспален апартман 2+2 47€ 69€ 47€ 38€ 47€
Двоспален апартман 4+2 39€ 60€ 39€ 30€ 39€
Троспален апартман 6+2 38€ 58€ 38€ 29€ 38€

туристичка такса 1евро по лице на ден

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН – НАЕМ

Доплата за  појадок 6 € за возрасни,4 € за деца

Доплата за полупансион 17€ за возрасни, 9 € за деца

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

-деца до 5.99год бесплатно

-деца од 6 до 11.99год на дополнително легло  плаќаат 40% од сумата за возрасен

-трет возрасен на дополнително легло   плаќа 80% од сумата

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

Внатрешен базен,фитнес,ски гардеробер,детски кат, WIFI,

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register