Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Комплекс Камелиа 4 *

Комплекс Камелиа 4 *

 
(0 Оцени)

КАМЕЛИА КОМПЛЕКС 4* ПАМПОРОВО

ЗИМА 2024

 

Тип на сместување

Цена по лице на ден наем

01.12-15.12.2023

05.03-12.04.2024

16.12-26.12.2023

02.01-06.01.2024

21.01-04.03.2024

 

27.12-01.01.2024 07.01-20.01.2024
Едноспален апартман 2+2 37€ 52€ 77€ 45€
Двоспален апартман 4+2 30€ 44€ 65€ 35€
Троспален апартман 6+2 29€ 43€ 64€ 33€

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН – НАЕМ

Доплата за  појадок 10 € за возрасни,8 € за деца 06-11.99 години на ден .

Доплата за вечера 20€ за возрасни, 14 € за деца 06-11.99 години .

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

-деца до 5.99год бесплатно

-деца од 6 до 11.99год на дополнително легло  плаќаат 40% од сумата за возрасен

-трет возрасен на дополнително легло   плаќа 80% од сумата

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

Внатрешен базен,фитнес,ски гардеробер,детски кат, WIFI,

Доплата за новогодишна вечера 125 евра возрасни , 65 евра за деца од 3-11.99 години

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг
  Појадок
  Сауна

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register