Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Медите Спа 5* Сандански – Велигден

Хотел Медите Спа 5* Сандански – Велигден

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МЕДИТЕ СПА  5 * САНДАНСКИ

ВЕЛИГДЕН

Термин – 02.05-06.05.2024

 

 

 

Тип на сместување  3 ноќевања на база ноќевање со појадок 3 ноќевања на база појадок и вечера 4 ноќевања на база ноќевање со појадок 4 ночевања на база појадок и вечера
Делукс Соба 672€ 746€ 836€ 930€
Делукс соба со балкон 700€ 772€ 869€ 964€
Премиум соба 746€ 821€ 925€ 1.020€
Премиум соба со балкон 779€ 849€ 961€ 1.056€
Јуниор суите 915€ 1.025€ 1.135€ 1.276€
Делукс Апартман 1288€ 1.434€ 1.600€ 1.787€
 
Деца од 2 до 11.99 год.-БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнително легло 153€ 207 184 253

 

                 Цените се во евра по соба за 2 лица за 3/4 ноќи , делукс апартманот е за 4 лица  :

 

                   Во цената е вклучено

 • Појадок /појадок и вечера, користење на надворешен и внатрешен базен со минерална вода , надворешно џакузи , финска сауна , парна бања , амам , солена соба , релакс соба , детски кат , фитнес , паркинг .
 • 10 % попуст на резервација за уплата до 30.03.2024
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Сауна

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register