Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Медите Спа 5 * Сандански – Пакет 3 = 4

Хотел Медите Спа 5 * Сандански – Пакет 3 = 4

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5 * САНДАНСКИ

ЛЕТО 2024

Термин – 28.05-31.07.2024 

                                                                                                     ПЛАТИ 3 КОРИСТИ 4 НОЌЕВАЊА

 

 

 

Тип на сместување  РАБОТНИ ДЕНОВИ ВИКЕНД
Делукс Соба (2+0) 164€ 184€
Делукс соба со балкон (2+0) 171€ 192€
Премиум Соба ( 2+1) 176€ 200€
Премиум соба со балкон ( 2+1) 187€ 207€
Јуниор Суит ( 2+2) 228€ 250€
Делукс Апартман со 2 спални ( 4+1 ) 319€ 353€
Вила со 2 спални ( 4+1)              455              500
Деца до 11.99 години БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнително легло 46€ 46€

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цените се во евра по соба за 2 лица за 1 ноќ :

 

 • Појадок и вечера, надворешен и внатрешен базен со минерална вода , надворешно џакузи , финска сауна , парна бања , амам , солена соба , релакс соба , детски кат , фитнес , паркинг .
 • Минимален престој е 3 ноќевања
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register