Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Маунтаин Парадајс 4 *

Хотел Маунтаин Парадајс 4 *

 
(0 Оцени)
MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско
www.mountain-paradise.org
Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2024 03.01-28.02.2024 23.12-28.12.2023 18.12-22.12.2023
на база ПОЛУПАНСИОН *НП 01.03-10.03.2024 11.03-31.03.2024
Студио 2+0                           74 €                             51 €                           49 €                           45 €
Едноспален апартман 2+2                           76 €                             54 €                           51 €                           48 €
Двооспален апартман 4+2                           76 €                             51 €                           49 €                           44 €
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 7=5 /  6=5 5=4 *
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 50 % попуст од цената
▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло – 80% попуст од цената во студио
▪ Возрасен на дополнително легло  – 20% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register