Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Мурите 4 * Велигден

Хотел Мурите 4 * Велигден

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МУРИТЕ – ВЕЛИГДЕН 2024

Понудата е валидна за престој 02.05-06.05.2024

 

Вид на сместување 2 ноќевања / All Inclusive 3 ноќевања / All Inclusive 4 ноќевања / All Inclusive
Зграда АЗАЛИА                            
Двокреветна соба (2+0) 145€ 185€ 220€
Едноспален апартман (2+2) 160€ 205€ 240€
Двоспален апартман (4+2) 160€ 205€ 240€
Зграда ОРХИДЕА  
Двокреветна соба (2+0) 135€ 170€ 195€
Едноспален апартман (2+2) 150€ 190€ 220€
Двоспален апартман (4+2) 150€ 190€ 220€
• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 50% попуст
• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • 2 /3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
 • празничен ручек на 05.05.2024 ( Бојадисување јајца , јагнешко печено и  скара   , греано вино и ракија ,и богата музичка програма во живо) бесплатен транспорт до црквата во Разлог на 04.05.2024 
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
 • Детски кат, интернет, паркинг

Можност за доплата за превоз – 40 евра по лице , 30 евра за дете до 12 години за термин 03.05-06.05

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register