Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Resort Miraggio Thermal Spa Resort

Resort Miraggio Thermal Spa Resort

 
(0 Оцени)

Рана резервација за уплата до 28.02/2022г

период на престој 30.04-31.05/2022

цени од 775евра за 5 ноќи

 

за повеќе информации обратете се во агенција 070-322-788

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register