Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5 * САНДАНСКИ – 2024

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5 * САНДАНСКИ – 2024

 
(0 Оцени)

МЕДИТЕ – Сандански

Ценовник валиден за период 01.01-31.12.2024

 

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*
Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота
Делукс соба (2+1) 164 € 184 €
Делукс соба со балкон (2+0) 171€ 192 €
Премиум Соба (2+1) 176€ 199 €
Премиум соба со балкон (2+1) 187 € 207 €
Јуниор Суит (2+2) 228 € 251 €
Делукс  Двоспален Апартман (4+2) 320 € 353 €
ВИЛИ МЕДИТЕ 5 *
Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота
Вила -1 спална   (2+1) 304 € 345 €
Вила – 2 спални (4+2) 455 € 501 €
Вила – 3 спални (6+1) 608 € 665 €
Фемили Вила –  2 спални (4+2) 455 € 501 €
Фемили Вила – 3 спални (6+1) 608 665
Возрасен на дополнително легло – 46 | Деца до 11.99 год со 2 возрасни -БЕСПЛАТНО  |

 

Цените се во евра по соба на база ПОЛУПАНСИОН за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Сместување во соодветната соба на база ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар (внатрешен и надворешен базен со минерална вода, фитнес, сауна парк,надворешно џакузи,парна бања , игротека.)
 • Паркинг

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € по лице на ден
 • Патничко осигурување
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register