Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Алберти – Шенѓин 2024

Вила Алберти – Шенѓин 2024

 
(0 Оцени)

Шенѓин  е туристичко место во Албанија на Јадранско море. Одалечено на 310 километри од Скопје, со широка песочна плажа долга 5 километри и за да ја прошетате цела ви е потребно околу час и половина. Шеталиште долго повеќе од 2 километри, богато со игралишта за деца, сувенирници, ресторани. Цените на лежалките не се високи, почнувајќи од 5 евра за двајца (во зависност од месецот). Шенѓин е совршено место за фамилијарен одмор.

 Вила Алберти се наоѓа на сама плажа и во строг центар. Располага со студиа за до 4 лица (брачен кревет и кревети на спрат) и апартмани од 5 до 6 лица со истата структура на кревети на прв и втор кат без лифт. Сите сместувачки капацитети се опремени со: Легла во зависност од студиото/апартманот, тоалет (без туш кабина), балкон (мал), гардеробер (мал), фрижидер, мини кујна решо со една рингла за приготвување на лесна храна и TV. Вилата исто така располага со две машини за перење алишта кои се на располагање на гостите и е обезбедена со камери.

 

Термин
Студио 1/4
Апартман 1/6
26.05-02.06.2024
99€ промо
119€ промо
02.06-09.06.2024
169€
199€
09.06-16.06.2024
258€
288€
16.06-23.06.2024
298€
328€
23.06-30.06.2024
318€
348€
30.06-07.07.2024
368€
398€
07.07-14.07.2024
418€
448€
14.07-21.07.2024
418€
458€
21.07-28.07.2024
418€
458€
28.07-04.08.2024
438€
478€
04.08-11.08.2024
438€
478€
11.08-18.08.2024
438€
478€
18.08-25.08.2024
408€
448€
25.08-01.09.2024
368€
398€
01.09-08.09.2024
258€
288€
08.09-15.09.2024
228€
238€
15.09-22.09.2024
198€
228€
22.09-29.09.2024
109€ промо
129€ промо

 

 

Во цената е вклучено:

  • Наем на 7 ноќевања/8 дена
  •  Wi fi интернет
  • Вклучена клима
  • Паркинг (ограничени места)

Во цената не е вклучено:

  • Превоз (50 евра за возрасен, деца од полни 3 години до неполни 12 години 40 евра, деца до 3 години бесплатно (не користи седиште). Цените се за повратен билет
  • Туристичка такса 0.5 центи од ноќ од студио/апартман- се плаќа при уплата на аранжман- задолжително
  • Патничко осигурување

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register