Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила “Camellia” – Валона 2024

Вила “Camellia” – Валона 2024

 
(0 Оцени)

Vila Camellia – Валона

АЛБАНИЈА – ВАЛОНA

Вила “Camellia”

Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI.На покривот има голема заедничка тераса

со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно времеза играње карти или да испиете некое кафе.

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња,

Употреба на клима 3€ од ден по студио (се плаќа во самиот објект)

“Рана уплата” од 10% за уплата до 20.02.2024

                       “Рана уплата” од 5% за уплата до 20.03.2024 

Вила “Camellia” 7  и 9 ноќевања за наем на студио
Термин: Ноќевања: 1/ студио 1/3 Студио
01.06-10.06.2024 9 пополнето пополнето
11.06-20.06.2024 9 пополнето пополнето
22.06-01.07.2024 9 пополнето € 295
03.07-12.07.2024 9 280 € € 295
13.07-20.07.2024 7 315 € € 335
20.07-27.07.2024 7 320 € € 335
27.07-03.08.2024 7 330 € € 345
03.08-10.08.2024 7 330 € € 345
10.08-17.08.2024 7 330 € € 345
19.08-28.08.2024 9 пополнето пополнето
29.08-07.09.2024 9 пополнето пополнето
08.09-17.09.2024 9 180 € € 190

Координати 40.437397609392995, 19.498775725625908

Напомена:

  • Цените во табелата се однесуваат за наем на студио  за7 и 9 ноќевања без вклучен превоз
  • Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин  на редовните цени
  • За уплата на аранжаман со ран букинг не може да се комбинира со попустот за две последователни термини
  • Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 10.00часот
  •  Вилата поседува WIFI интернет и агенцијата не сноси одговорност за брзината и квалитетот на интернетот

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register