Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Давор Томаш – Брела 2024

Вила Давор Томаш – Брела 2024

 
(0 Оцени)
Тип на апартман Цена за број на лица 01.06-21.06

14.09-30.09

22.06-30.06

01.09-31.08

01.07-31.08
Студио бр.1 С/2 1-2 лица 83 € 88 € 94 €
Апартман бр.2 А/2+2 1-2 лица 94 € 105 € 121 €
3-4 лица 105 € 116 € 132 €
Апартман бр.3 А/2+2

Апартман бр.7 А/2+2

1-2 лица 99 € 110 € 127 €
3-4 лица 110 € 121 € 138 €
Соба бр.4  ½+1

Соба бр.5  ½+1

2 лица 72 € 77 € 88 €
Апартман бр.6 А/2+1 1-2 лица 94 € 105 € 121 €
Минумум престој 7 ноќевања
Паркинг Бесплатен
Check in ; Check out 14:00 / 10:00 ч.
Домашни миленици Не се дозволени
Во цената е вклучено:

·         Туристичка такса

·         Клима

·         Постелнина, пешкири, кујна, микробранова, средства за чистење

·         Постелнината се менува на 7 дена, пешкирите 2 пати неделно

·         Wi – Fi

·         Паркинг место

 

Вилата е лоцирана на 2 км од центарот на Брела и 14км од Макарска. Плажата се наоѓа на 130 метри од вилата.

 

Студио бр.1 С/2 – Студио за 2 лица, се наоѓа на приземје со вкупна површина од 22м2. Се состои од дневна соба со брачен кревет за 2 лица и комплетно опремена кујна, клима, сателитска телевизија, интернет. Пред апартманот има балкон со гарнитура за седење.

Апартман бр.2 А/2+2 – Апартман за 4 лица. Се наоѓа на приземје со површина од 43 м2, свртен спрема море. Се состои од двокреветна соба, тоалет, дневна соба во која се наоѓа кауч на пуштање со димензии 155 X 200 цм, комплетно опремена кујна, клима, сателитска телевизија, интернет. Пред апартманот има балкон со гарнитура за седење.

Апартман бр.3 А/2+2 – Апартман за 4 лица. Се наоѓа на првиот кат со површина од 43 м2, свртен спрема море. Се состои од двокреветна соба со балкон, тоалет, дневна соба во која се наоѓа кауч на пуштање со димензии 155 X 200 цм, комплетно опремена кујна, клима, сателитска телевизија, интернет. Од дневната соба се излегува на балкон кој има гарнитура за седење и прекрасен поглед на море.

Соба бр.4 ½ +1 – Соба за 3 лица. Се наоѓа на првиот кат со површина од 21м2, свртена спрема планината. Се состои од 2 кревета, тоалет. Може да се додаде доплнително легло. Собата нема балкон и кујна(само фрижидер) со поглед на север кон планината.

Соба бр.5 ½ +1 – Соба за 3 лица. Се наоѓа на вториот кат со површина од 21м2, свртена спрема планината. Се состои од 2 кревета, тоалет. Може да се додаде доплнително легло. Собата нема балкон и кујна(само фрижидер) со поглед на север кон планината.

Апартман бр.6 А/2+1 – Апартман за 3 лица. Се наоѓа на вториот кат со површина од 36м2, свртен спрема море. Се состои од двокреветна соба со балкон, и дополнително легло со димензии 120x200cm. Од собата се излегува на балкон кој има гарнитура за седење со прекрасен поглед на море. Комплетно опремена кујна, клима, сателитска телевизија, интернет.

Апартман бр.7 А/2+2 – Апартман за 4 лица. Се наоѓа на вториот кат со површина од 43 м2, свртен спрема море. Се состои од двокреветна соба со балкон, тоалет, дневна соба во која се наоѓа кауч на пуштање со димензии 155 X 200 цм, комплетно опремена кујна, клима, сателитска телевизија, интернет. Од дневната соба се излегува на балкон кој има гарнитура за седење и прекрасен поглед на море.

 

 

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register