Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила “Ева 2” – Неа Флогита 2024

Вила “Ева 2” – Неа Флогита 2024

 
(0 Оцени)

                                                                          Вила  ЕВА 2

 

 Вила  Ева 2  е лоцирана во центарот на Неа Флогита, на околу 30 метри од плажата. Вилата располага со приземје и три ката .Апартманите се на трет кат.

 

 

10 % попуст за резервации и целосна уплата до 31.01.2024 на вон         сезонски цени  (јуни и септември)

 

 • 5 % попуст за резервации и целосна уплата до01.2024 на сезонски цени (јули и август)

 

                                       *попустот не важи за промо цени

 

GPS координати : 40.25779, 23.2148

Термини Бр. ноќевања 1/4 /Апартман 1/5Апартман
24.05.2024 8 140 промо 150 промо
01.06.2024 7 240 250
08.06.2024 7 300 310
15.06.2024 7 360 370
22.06.2024 7 370 380
29.06.2024 7 420 430
06.07.2024 7 470 480
13.07.2024 7 560 570
20.07.2024 7 560 570
27.07.2024 7 590 600
03.08.2024 7 590 600
10.08.2024 7 560 570
17.08.2024 7 560 570
24.08.2024 7 490 500
31.08.2024 7 430 440
07.09.2024 7 370 380
14.09.2024 7 290 300
21.09.2024 7 200 промо 200 промо

 

 • АПП БР 1 – 1 /4 Апп на Трет кат . Располага со 2 простории . Спална соба со брачен кревет, купатило , дневна соба со два единечни кревети во истата просторија е кујната  ( опремена со голем фрижидер и шпорет со релна ) , голема тераса. Климата и ТВ се во дневната просторија.

 

 • АПП БР 2 – 1 /5 Апп на Трет кат . Располага со 2 простории . Спална соба со брачен кревет, купатило , дневна соба со три единечни кревети во истата просторија е кујната  ( опремена со голем фрижидер и шпорет со релна ) , тераса. Климата и ТВ се во дневната просторија.

 

Услови под кои важи аранжманот

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

 

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин ,попустите не се комбинираат.
 • Доплата на туристичка такса 5€(се плаќа во агенција )
 • Користењето на клима-уред (БЕСПЛАТНО).
 • WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО (за јачина на сигнал не гарантираме).

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

 • За возрасни 2.780 мкд. (45 евра)
 • За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра)
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

 

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

 

 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман
 • Доколку гостите не го почитуваат куќниот ред истите може да бидат избркани од страна на сопственикот на вилата и за тоа не добиваат обештетување од агенцијата.
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register