Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила ЕВА – Неа Флогита 2024

Вила ЕВА – Неа Флогита 2024

 
(0 Оцени)

Вила  ЕВА

 

10 % попуст за резервации и целосна уплата до 31.01.2024 на вон         сезонски цени  (јуни и септември)

 

 • 5 % попуст за резервации и целосна уплата до 01.2024 на сезонски цени   (јули и август)

 


Вила ,,
Eva” (поранешна вила ,,Corfu”) е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел ”Corfu” , на  50 метри од плажа. Располага со четири-креветни  апартмани и четири-креветни студија, на втори спрат  со комплетно опремени кујни, WC, тераси.

 

 

*Доплата за туристичка таска1.5 еур на ден,(се плаќа во вилата).  

 

Термини Бр. ноќевања 1/4 студио 1/4апартман
24.05.2024 8 150 промо 170 промо
01.06.2024 7 250 270
08.06.2024 7 310 330
15.06.2024 7 370 390
22.06.2024 7 380 450
29.06.2024 7 430 500
06.07.2024 7 480 560
13.07.2024 7 570 590
20.07.2024 7 570 590
27.07.2024 7 590 610
03.08.2024 7 590 610
10.08.2024 7 570 590
17.08.2024 7 570 590
24.08.2024 7 500 520
31.08.2024 7 440 460
07.09.2024 7 380 400
14.09.2024 7 300 330
21.09.2024 7 200 промо 220 промо

 

*Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .

Услови под кои важи аранжманот

 

 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман
 • Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:
 • За возрасни 2.780 мкд. (45евра)
 • За деца до 12 години 2,170мкд. (35 евра)
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register