Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Сара – Будва 2024

Вила Сара – Будва 2024

 
(0 Оцени)

ЦРНА ГОРА – ЛЕТО 2024

БУДВА

 

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу диска, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

 

Вила ” САРА ” на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, тв, wi-fi и клима вклучени во цената.

 

-10% за резервации до 01.04.2024

Период Ноќ Во 1/2 Во

1/3

04.06-11.06 7 45 40
11.06-18.06 7 60 55
18.06-25.06 7 80 75
25.06-02.07 7 100 95
02.07-09.07 7 120 115
09.07-16.07 7 130 125
16.07-23.07 7 140 135
23.07-30.07 7 160 155
30.07-06.08 7 160 155
06.08-13.08 7 160 155
13.08-20.08 7 150 145
20.08-27.08 7 140 135
27.08-03.09 7 110    105
03.09-09.09 6 90 80

 

Цените се за  6 и 7  ноќевањапо лице, без превоз.(1еур=62ден.)

 

Автобуски превоз: 50 €-повратен билет, 35 € за деца, 35 €-еден правец,25 € за деца до 12г.

Термини на поаѓање: Јуни:04, 11, 18, 25; Јули:02, 09, 16, 23, 30; Август: 06, 13, 20, 27; Септември: 03, 09.
Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност- 1 еур = 62 денари.
Напомена: Доплата за туристичка такса 1 € по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год 0,5еур.
.Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч, за хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти. Промена на постелнина на 4 дена.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register