Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Рита – Неа Врасна 2024

Вила Рита – Неа Врасна 2024

 
(0 Оцени)

 

ТЕРМИН ОД: НОЌИ РИТА 1/2 Студио РИТА 1/3 Студио РИТА 1/4 Студио
19.05. 7* 109 119 129
26.05. 7* 119 129 139
02.06 7* 139 149 159
09.06 7 279 299 319
16.06 7 299 329 359
23.06 7 319 339 369
30.06 7 349 379 399
07.07 7 369 419 439
14.07 7 369 419 439
21.07 7 369 419 439
28.07 7 369 419 439
04.08 7 369 419 439
11.08 7 369 419 439
18.08 7 369 419 439
25.08 7 349 379 399
01.09 7 279 299 319
08.09 7* 139 149 159
15.09 7* 119 129 139
22.09 7* 109 119 129

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на клима  се наплаќа 5 на ден. Wi-fi  – бесплатно

НАПОМЕНИ

Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

 

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

 

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта35 € за возрасни или деца – карта во еден правец35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register