Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Малина и Јагода – Боровец

Вила Малина и Јагода – Боровец

 
(0 Оцени)

ПОПУСТИ: 7=6 за период од 01.12-23.12.2023-04.01-31.01.2024

10 % Попуст за престој до 31.01.2024

Цените во табелите се за наем на вила

Вид на сместување 01.12-23.12.2023

04.01-31.01.2024

04.03-31.03.2024

24.12-29.12.2023

01.02-03.03.2024

 

30.12-03.01.2024

 

Јагода Економи  (4+0)

 

106€ 130€ 202€
Јагода стандард(3+0) 130€ 154€ 226€
Јагода лукс – Сауна (4+0) 166€ 202€ 250€
Малина  (5+0) 118€ 142€ 214€
 

 

Доплата за дополнително легло во Вила Малина 7€  за лица над 13години

Доплата за појадок : 10€ за возрасни 5€ за деца

Доплата за полупансион: 24€ за возрасни, 12€ за деца

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 90€ за возрасни, 50€ за деца од (4-12.99)

Туристичка такса 1 евро на ден по лице

 

 

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register