Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ
Image Alt
Србија Зима 2022

Србија Зима 2022

Како најголем скијачки центар во Србија, со одлично подготвени патеки, нуди огромно уживање на сите категории скијачи, од почетници до скијачи со врвни способности. Ски центарот Копаоник покрива повеќе од 64 километри патеки и скијачки патеки уредени за алпско и нордиско скијање. За љубителите на ноќното скијање во самиот центар на ски-центарот осветлени се патеките Панчиќев врв, гребенот Караман и Мало Језеро. Дополнително, за најмладите скијачи и сите други почетници, кои ги прават своите први скијачки чекори, има три обезбедени области на „скијачка градинка“ со подвижни ленти кои го олеснуваат совладувањето на основните скијачки вештини.

Дестинации

Изберете дестинација

Поставете ни прашање

Доколку имате прашање што сакате да ни го поставите, истото можете да го направите преку формата подолу

    You don't have permission to register